Zdrowa podróż

Artykuły

WODA ZJONIZOWANA ALKALICZNA I KWAŚNA - NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jakie są właściwości wody alkalicznej i dlaczego jest nazywana „wodą żywą”?

Woda alkaliczna ma lekki ujemny ładunek elektryczny i środowisko alkaliczne. Dzięki tym właściwościom wyzwala naturalne siły organizmu, dodaje energii, stymuluje odnowienie się komórek, lekko podnosi ciśnienie krwi oraz wspomaga proces gojenia się ran. Właśnie dlatego jest ona określana mianem „wody żywej”. W alkalicznej wodzie wypada osad, a jego ilość określa jednocześnie stopień jej zanieczyszczenia wywołanego między innymi tlenkami metali ciężkich czy radionuklidami. Ponadto, woda alkaliczna reguluje ilość wapnia we krwi, dzięki czemu zapobiega powstawaniu wielu chorób. To również najbardziej znany, naturalny przeciwutleniacz.

czytaj całość »

Co zmieniło się w moim domu po zakupie ozonatora ZY-H103?

Kilka miesięcy temu stałam się posiadaczką ozonatora i jonizatora wody i powietrza ZY-H103. Do pomysłu zakupienia tego ozonatora podeszłam sceptycznie, jednak po kilku miesiącach codziennego używania jestem bardzo zadowolona, że dałam się namówić Mężowi na jego zakup. To niewielkie urządzenie potrafi bowiem sprawiać cuda w domu, a dokładniej poprawiać komfort mieszkania i życia oraz dbać o zdrowie.

czytaj całość »

Dlaczego warto stosować witaminę D?

Witamina D odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym organizmie, dlatego nie można lekceważyć jej niedoboru. Niestety, sporo osób nie zdaje sobie sprawy, w jaki sposób deficyt witaminy D wpływa na zdrowie – tymczasem jest on główną przyczyną wielu poważnych chorób i dolegliwości. Należy podkreślić, że naturalne źródła nie zawsze są wystarczające, dlatego w trosce o własne samopoczucie i kondycję zdrowotną warto pamiętać o stosowaniu dodatkowej suplementacji. 

czytaj całość »

Brzydki zapach w domu: jak się go pozbyć?

Na atmosferę w domu składa się całe mnóstwo elementów. Od charakteru jego mieszkańców, przez wygląd mieszkania, design, jak i czystość oraz zapach. Nieprzyjemne zapachy, a nawet fetor wydobywający się z domu gdy tylko otworzymy drzwi, może być wynikiem zaniedbania, ale także może pojawiać się bez winy mieszkańców. Przykry zapach wpływa nie tylko na domowników, ale także gości, dla których fetor jest odpychający. Jak więc usunąć odór z mieszkania i sprawić, by nieświeże powietrze odeszło w zapomnienie, a w pomieszczeniach zawsze panował aromat czystości?

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Okazje.info
Pobieranie danych...
Click Shop | Hosting home.pl