Zdrowa podróż

Książki dla biegaczy

Sport to zdrowie, do tego nie można mieć żadnych wątpliwości. Jednym z atrakcyjnych sposobów na poprawę kondycji organizmu jest bieganie. Wpływa ono bowiem nie tylko na poszczególne parte ciała, ale także na ogólną wydolność. Jak jednak powinniśmy biegać, aby czerpać z tego maksimum korzyści? Tego dowiecie się z udostępnianych przez nas książek.

Oferowane w naszym sklepie pozycje traktują między innymi o sposobach trenowania, które pozwolą zbliżyć się do najlepszych maratończyków na świecie. Dzięki nim poznacie także wiele ciekawych historii o ludziach, dla których bieganie jest celem życia. Zainteresują one nie tylko sportowców, ale również osoby, które zamierzają przesiąść się na aktywny tryb życia. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Ultramaratończyk. Poza granicami wytrzymałosći. DEAN KARNAZES
Cena: 34,90 zł
szt.

To fascynująca książka o mistrzu dystansów ultra. Jego motto „biegaj sercem”, powinno zainspirować każdego biegacza... i nie tylko.

Dogonić Kenijczyków. Sekrety najszybszych ludzie na świecie. ADHARANAND FINN
Cena: 34,90 zł
szt.

Dogonić Kenijczyków to jednocześnie relacja z wnikliwych badań i opis osobistej przygody. To opowieść dla każdego, kto kiedykolwiek zastanawiał się, dlaczego Kenijczycy są tak szybcy i czego moglibyśmy się od nich nauczyć.

Raty_Santander

Zaloguj się

Bezpieczne zakupy

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl