Butelka jonizująca 380 ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 239,00 zł 239.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Grecki filozof Thales powiedział, że zasadą wszystkich rzeczy jest woda - wszystko pochodzi z wody. Około 70% ciała ludzkiego składa się z wody. Woda jest kluczowym kluczem w naszym życiu, a jakość wody, którą pijemy, odzwierciedla nasze zdrowie. Nasz kraj, Polska, jest znany jako kraina naturalnego piękna składająca się z drobnej wody i pięknych gór. W dzisiejszych czasach żyjemy jednak w środowisku, które nie może istnieć bez filtrowania wody. Jednym z największych problemów współczesnego społeczeństwa jest brak dostępu do czystej wody pitnej. „I-water = moja inteligentna woda”. I-water został stworzony dla ludzi, którzy chcą skorzystać z zalet wody bogatej w minerały. Celem w I-water jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Dzięki i-water możesz cieszyć się wodą, która nie tylko lepiej smakuje, ale jest dla ciebie lepsza i zapewnia Tobie i ziemi korzyści przez całe życie.

Woda ma zasadnicze znaczenie dla naszej codziennej funkcji, ale nie zawsze bierzemy pod uwagę jakość wody, którą spożywamy. Kiedy nosisz I-water, możesz mieć pewność, że dostęp do zdrowej, wysokiej jakości wody jest zawsze w zasięgu ręki. Chcemy dzielić się korzyściami zdrowotnymi poprzez I-water z nie tylko naszymi klientami, ale również z wszystkimi z nas i ziemią.

Filozofią I-water jest dostarczanie konsumentom unikalnych wzorów przy jednoczesnym zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, starannego planowania i rozwoju. W rezultacie wybraliśmy Tritan jako główny materiał do budowy. Ze względu na wysoką trwałość i właściwości odporne na ciepło Tritan doskonale nadaje się do butów sportowych. I-water używa Tritan Eastman, globalnej firmy specjalistycznej, do produkcji tych butelek. Tritan jest również chwalony za to, że jest wolny od BPA, co czyni go również produktem przyjaznym dla środowiska. Butelki I-water sąprodukowane w Korei, gdzie gwarantowana jest najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Konstrukcja zapewnia również łatwość transportu i ergonomię dzięki łatwemu chwytaniu. Dzięki pokrywce przytrzymującej przycisk można ją otwierać i zamykać jedną ręką. Dno silikonowe I-water zapobiega również poślizgowi.

Projekt i funkcjonalność I-water są połączone, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników na całym świecie.

 

Co to jest filtr mineralny?

Niektóre z najważniejszych składników odżywczych, których potrzebuje nasz organizm, to minerały; jednak niedobór minerałów jest bardzo powszechny. Filtr mineralny w I-water dezoksyduje kran i filtruje wodę do wody alkalicznej. Odgrywa kluczową rolę w tworzeniu wody bogatej w minerały, bezpiecznej i zdrowej. Picie wody alkalicznej jest skutecznym sposobem na uzyskanie przez organizm niezbędnych minerałów.

 

Czym jest funkcja filtra mineralnego? Jak zachodzi jonizacja wody?

Kiedy woda jest alkalizowana przez kulkę mineralną, podnosi poziom ph wody, czyniąc ją mniej kwaśną. Butelka I-Water nie tylko mineralizuje wodę, ale również ją jonizuje. Ponieważ nasz żołądek jest kwaśny, zmniejszy to niektóre problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak refluks kwasowy. Ponadto wielu z nas ma wyższe niż normalnie poziomy kwasu w naszych ciałach, co może uczynić nas bardziej podatnymi na choroby. Picie wody alkalicznej (zjonizowanej) obniża poziom kwasu w naszym organizmie. Ponieważ woda jest wchłaniana w całym ciele, zwiększone poziomy zasadowe zmniejszają nasz poziom kwasu. Wyższe poziomy kwasu sprzyjają szybszemu starzeniu się w całym ciele, więc obniżenie poziomu kwasu może spowolnić proces starzenia. Butelka I-Water podnosi ph wody do poziomu zalecanego 8,5ph lub nawet do poziomu leczniczego 9,8ph. ORP w zależności od czasu jonizacji kształtuje się w zakresie ok. -100 do -600.

 

Zawartość kulek mineralnych: 

Kule magnezowe - bez magnezu nie moglibyśmy produkować energii, a nasze mięśnie byłyby w stałym stanie skurczu. Odgrywają również rolę w reakcjach generujących i wykorzystujących ATP, podstawową jednostkę energii w komórkach organizmu. Magnez jest kofaktorem w ponad 300 układach enzymatycznych, które regulują różne reakcje biochemiczne w organizmie, w tym funkcje mięśni i nerwów, kontrolę stężenia glukozy we krwi i regulację ciśnienia krwi. Jest również pomocny w obniżaniu poziomu cholesterolu, produktu ubocznego kwaśnych odpadów w organizmie. Niski poziom magnezu w organizmie może również powodować objawy, takie jak depresja.

Turmaliny (krzemiany) to minerały, które zawierają wiele składników metalicznych, takich jak sód, wapń, lit i magnez. Niesie także słaby, ale stały prąd elektryczny, który przepływa przez sam turmalin. Turmalin zmniejsza również wiązkę molekuł wody.

Kamienie mineralne były używane do udoskonalania medycyny orientalnej nie tylko ze względu na ich cechy filtrujące, ale także na cechy przeciwzapalne lub zdolność do leczenia chorób skóry.

Kula węglowa stosowana w I-water ma właściwości absorpcji i naturalnej filtracji. Przemysł spożywczy wykorzystuje filtry węglowe do dezodoryzacji materiałów organicznych i filtracji zanieczyszczeń. System ten zapewnia użytkownikom bezwonną, świeżo smakującą wodę.

 

 

https://youtu.be/FiVDPxw73kA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl