Człowiek jako projekt. Gregg Braden

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Gregg Braden jest pionierem w łączeniu nauki, duchowości i prawdziwego życia.

Człowiek jako projekt jest przykładem tego, co można osiągnąć przekraczając tradycyjne granice między nauką a uduchowieniem. Żeniąc współczesny stan wiedzy i odkryć z dziedziny biologii, genetyki oraz nauk przyrodniczych ze starożytną mądrością, zyskujemy solidną strukturę umożliwiającą zrozumienie tego, co jest w naszym życiu.

Gregg Braden jest autorem pięciu bestsellerów New York Timesa, znanym na całym świecie jako pionier w łączeniu nauki, duchowości i prawdziwego życia. Od 1979 do 1990 roku Gregg pracował dla firm z listy Fortune 500, takich jak Cisco Systems, Philips Petroleum, a także sił wojskowych USA jako ekspert od analizowania kryzysów. Po dziś dzień kontynuuje rozwiązywanie problemów otaczającego świata, łącząc nowoczesną naukę z mądrością zachowaną w odległych klasztorach i zapomnianych tekstach. Jego odkrycia doprowadziły do powstania 11 nagradzanych książek wydanych w ponad 40 językach.

Laureat licznych nagród

Brytyjski Watkins Journal piąty rok z rzędu wymienia Gregga Bradena wśród „100 najważniejszych, żyjących ludzi, mających wpływ na sferę duchową ludzkości”, a w 2017 roku otrzymał on nominację do prestiżowej Nagrody Templeton. Występował ze swoimi prezentacjami i szkoleniami dla Organizacji Narodów Zjednoczonych, a obecnie jest uwzględniany w głównych panelach w całej Ameryce Północnej i Południowej, Meksyku oraz Europie.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2018

Format: 145x210

Ilość stron: 345

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl