Dyfuzor wodoru Mgiełka do twarzy Q-Mist

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.84707
Producent: -
Kod produktu: 300

Opis

Dyfuzor wodoru Q-Mist to urządzenie nawilżające twarz mgiełką wody wodorowej, która jest lepiej wchłaniana przez skórę niż zwykła woda oraz chroni m.in. przed szkodliwym promieniowanie UV.

Woda wodorowa wykazuje również właściwości zdrowotne i odmładzające.

W urządzeniu znajdują się dwie wysokiej jakości elektrody tytanowe generujące wodór cząsteczkowy w wodzie.

Wystarczy wlać wodę i włączyć urządzenie, by uzyskać mgiełkę nawilżającą. Niepotrzebne są żadne materiały eksploatacyjne.

WŁAŚCIWOŚCI DYFUZORA WODORU Q-MIST:

  • Utrzymanie zdrowej skóry bez względu na miejsce i czas. Q-Mist jest przenośny i można go ładować za pomocą standardowego kabla USB. Wystarczy napełnić urządzenie czystą wodą. Mgiełkę wody wodorowej można stosować zarówno przed jak i po nałożeniu makijażu.
  • Nano cząsteczki są łatwo wchłaniane przez skórę. Proces elektrolizy przekształca cząsteczki wody w mniejsze klastry dzięki czemu woda jest lepiej wchłaniana przez skórę. Proces ten, zwany mikroklastrowaniem, pozwala łatwiej przenikać wodzie przez skórę oraz maksymalnie ją nawilżać. Więcej o działaniu wody z wodorem.
  • Ochrania skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wykazano, że wodór chroni naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV pochodzącym od słońca. Neutralizuje wolne rodniki, które powodują starzenie, tworzą zmarszczki i są przyczyną chorób skóry.
  • Walczy z trądzikiem. Zatrzymuje stan zapalnyWoda wodorowa zawiera silne właściwości przeciwzapalne, które eliminują toksyny i bakterie na skórze. Redukuje trądzik, zaskórniki i inne niedoskonałości skóry.
  • Zdrowotne właściwości wodoru. Q-mist generuje do 800 ppb wodoru cząsteczkowego rozpuszczonego w wodzie. Wodór może leczyć i naprawiać uszkodzone komórki, utrzymując skórę w doskonałej kondycji.
  • Właściwości antyoksydacyjne wodoru. Wolne rodniki tlenowe są główną przyczyną starzenia się i chorób skóry. Woda wodorowa z dyfuzora Q-Mist ma potencjał ORP do -400 mV i jest silnym przeciwutleniaczem, który redukuje likwiduje wolne rodniki oraz suchość skóry.
  • Technologia ultradźwiękowej mgły. Dzięki zastosowaniu ultradźwiękowej techniki nawilżania (cząsteczki wody wibrują w sekwencji 120 tys. razy na sekundę) Q-Mist tworzy najmniejsze nanocząsteczki doskonale wchłaniane przez skórę.

 

 

  Mgiełka wodorowa Nawilżenie skóry

Wysoki poziom wodoru i ORP  Q-Mist generuje wysokie stężenie wodoru w wodzie (do 800 ppb) i ujemne ORP (do -400 mV). Woda wodorowa posiada właściwości przeciwzapalne, które redukują trądzik i poprawiają ogólną kondycję skóry.

Właściwości antyutleniające. Podczas testu umieszczono metalowy spinacz do papieru zarówno w wodzie wodorowej, jak i w wodzie z kranu. Po 24 godzinach spinacz umieszczony w wodzie z kranu zaczął rdzewieć, natomiast na drugim nie zaobserwowano żadnych zmian dzięki silnemu efektowi antyoksydacyjnemu.

Test wody wodorowanej

DANE TECHNICZNE

Pojemność zbiornika na wodę: 16 ml

Wymiary: 42 x 22 x 122 mm

Waga: 60 g

Platynowa elektroda tytanowa

Technologia ultradźwiękowego nawilżania

Niebieskie podświetlenie LED podczas generowania wodoru

Ilość atomizacji: 0,8 ~ 1,2 ml /min

Wytwarzanie wodoru: do 800 ppb* (w zależności od jakości wody)

Potencjał redukcji oksydacji (ORP): do -400 mV (w zależności od jakości wody)

Czas pracy: 1,5 godziny (ciągły)

Zasilanie: Bateria DC5V Pojemność: 500 mAh

Czas ładowania: 2,5 godziny

W zestawie kabel USB

Gwarancja 1 rok

Produkt wyłącznie do stosowania zewnętrznego.

 

Uwagi:

Unikać pozostawiania dyfuzora na bezpośrednie działanie ekstremalnych temperatur.

Zaleca się napełniać dyfuzor wodą filtrowaną i zatwierdzoną przez odpowiednie urzędy.

Nie wolno demontować lub rzucać produktem (całkowita utrata gwarancji).

Gwarancja 12 miesięcy ograniczona do wad produktu, nie obejmuje zużycia produktu i jego części na skutek prawidłowego użytkowania.

Gwarancja dla firm: 6 miesięcy.

Czyszczenie i konserwacja:

Dyfuzor należy czyścić minimum raz w miesiącu. W tym celu należy napełnić pojemnik dyfuzora wodą z rozpuszczonym kwaskiem cytrynowym i pozostawić na około 15 minut. Następnie wylać roztwór i przepłukać pojemnik kilka razy czystą wodą.

UWAGA: produkt do stosowania zewnętrznego! Nie połykać i nie spożywać!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl