MaqPro FLUID / PODKŁAD NRM 123 HD - 60ml

Podkład.png
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 109,00 zł

Cena regularna: 179,00 zł

109.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

MAQPRO to francuski projektant i producent wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Produkty MAQPRO są produkowane we Francji we własnej factory. MAQPRO jest pierwszą marką kosmetyczną, która otrzymała certyfikat "Origine France Guarantie" ("OFG"). Ten certyfikat, ktory pojawił się nie tak dawno, ale stał się już powszechnie znany, jest gwarancją, że produkty zakładu są prawdziwie francuskie. Kosmetyki MAQPRO są projektowane we Francji i produkowane we Francji z francuskich surowcó

Historia firmy zaczęła się od małego chłopca o imieniu Michel Deruelle.
Mieszkał w Joinville-le-Pont, blisko słynnych studiów filmowych i marzył o pracy w tym magicznym świecie. Postanowił wstąpić na uniwersytet sztuk użytkowych i wreszcie chłopcu udało się dostać pracę jako artysta-dekorator.
Jego szczęśliwy dzień nadszedł, gdy została poproszona o zaprojektowanie zielonego pokoju przez pannę Yvonne Printemps, bardzo wpływową gwiazdę dnia.
Jego praca była tak wybitna, że nie chciała puścić utalentowanego Michela, a nawet przekonała go do zajęcia się makijażem.
To był przełom!

Poprosiły o to wszystkie gwiazdy: Marlene Dietrich, Elizabeth Taylor, Sophia Loren, Arletty, Simone Signoret, Bette Davis, Gregory Peck, Jean Gabin i wielu innych

Michel nie mógł pracować dla wszystkich, więc postanowił zatrudnić asystentów z uniwersytetu. Oto jak rozpoczęli swoją podróż tak utalentowani wizażyści: Jean-Pierre Eychenne, Didier Lavergne, Joël Lavau, Paul Le Marinel, Jean-Luc Russier, Cédric Gérard.

Michel zebrał zespół, rozwinął swoją technikę, ale bardzo brakowało mu materiałów do pracy wysokiej jakości. Następnie udaje się do Hollywood do Orson Welles, gdzie znajduje najwyższej jakości materiały.
Po kilku tygodniach testów i modyfikacji powstaje nowy produkt o 160 odcieniach.
Tak powstała pierwsza linia produktów MICHEL DERUELLE, a wszystkie wizerunki gwiazd tamtej epoki zostały stworzone przez nią: Catherine Deneuve, Romy Schneider, Alain Delon...

Kolejna runda w rozwoju marki rozpoczyna się po spotkaniu Pierre'a Brunnera, technologa z 30-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.
Gama produkowanych produktów jest coraz szersza, odpowiadając na rosnące potrzeby wizażystów. Wszystkie produkty powstają w ścisłej współpracy z wizażystami, MAQPRO uważnie słucha ich rad i życzeń.

Michel tworzy nieoficjalny klub makijażu, do którego wkrótce dołącza słynny wizażysta, osobisty wizażysta Jean-Paula Belmondo - Charly Koubesserian.
Od tego czasu wielu francuskich i zagranicznych wizażystów ze wszystkich dziedzin (film, telewizja, teatr, opera, moda) stało się fanami produktów Maq pro.

A teraz, po trzydziestu latach pasjonującej pracy i mimo wielu przygód, pierwotna koncepcja pozostaje niezmieniona. Jakość produktu, tradycyjna metoda produkcji, ciągła kreatywność i duch pracy zespołowej są sercem MAQPRO.

MAQPRO to firma rodzinna prowadzona przez Nine Brunner i synów Pierre'a i Alaina. Najmłodszy syn Pierre jest dyrektorem technicznym i prowadzi fabrykę, podczas gdy Alain jest zarówno dyrektorem artystycznym, szefem efektów specjalnych i kierownikiem salonu.

             
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl