Medycyna mitochondrialna. Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: Vital
Kod produktu: KS-97

Opis

Medycyna mitochondrialna. Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby. 

dr Bodo Kuklinski, Anja Schemionek

Kiedy medycyna konwencjonalna zawodzi

Medycyna klasyczna może stanowić ratunek w ostrych albo nagłych przypadkach, jednakże przy leczeniu chorób przewlekłych często całkowicie zawodzi. Stawiana wówczas diagnoza brzmi: tej choroby nie da się wyleczyć! Do tego dochodzi fakt, iż przepisywane leki mają często poważne skutki uboczne, które wywołują nowe choroby, a nawet pogarszają te, już istniejące. Czas wyrwać się z tego zaklętego kręgu!

Sekret zdrowia tkwi w mitochondriach

Terapia mitochondrialna zapewnia Ci niezbędne ku temu narzędzia. Sięga tam, gdzie tkwi prawdziwa przyczyna wielu schorzeń, czyli do komórek naszego ciała oraz dostarczających im energii mitochondriów. Dr Bodo Kuklinski od wielu lat zajmuje się badaniami nad ich znaczeniem dla zdrowia człowieka, dzięki czemu mógł udzielić pomocy w wielu pozornie nieuleczalnych przypadkach.

Informacje, dzięki którym pokonasz choroby

W książce znajdziesz szczegółowe dane dotyczące najczęściej występujących schorzeń oraz informacje, jak je pokonać w oparciu o funkcjonowanie centrów energetycznych w komórkach. Autor szczegółowo opisuje wpływ leczniczych głodówek i znaczenie właściwego wypoczynku. Podaje ważne składniki odżywcze i ich wpływ na mitochondria oraz wyjaśnia, dlaczego warto rozważyć przejście na dietę paleo. Poznasz dowody na skuteczność terapii mitochondrialnej w zwalczaniu ADHD, fibromialgii, cukrzycy typu 2, depresji, problemów skórnych i chorób oczu. Jest ona również efektywna przy dolegliwościach układu krążenia i oddechowego, migrenach i bólach menstruacyjnych, schorzeniach neurodegeneracyjnych, chorobach nerek i narządów trawiennych oraz nowotworach.

Nie ma chorób nieuleczalnych!

dr Bodo Kukliński – specjalista chorób wewnętrznych, środowiska i medycyny żywieniowej, były szef diagnostyki i leczenia w Center for Environment-al Medicine w Rostock. Wśród jego zainteresowań znajdują się procesy metaboliczne, endokrynologia, onkologia, geriatria, gastroenterologia, intensywna opieka medyczna, odżywianie, równowaga witamin i pierwiastków śladowych oraz stres oksydacyjny. Autor ponad 120 publikacji i bestsellerowych książek. Członek wielu międzynarodowych organizacji naukowych.

Anja Schemionek – autorka publikacji,wykładowca w zakresie kształcenia dorosłych, konsultant i trener żywienia i zdrowia w indywidualnym doradztwie. Utrzymanie zdrowia to wielki problem, za który czuje się odpowiedzialna.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl