Najnowsze metody leczenia nowotworów. Źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy przy leczeniu raka dr Mark Stengler dr Paul Anderson

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 45,24 zł 45.24
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Vital
Kod produktu: KS-129

Opis

Co wybrać – leczenie raka konwencjonalne, niekonwencjonalne, a może metody łączone?

Najnowsze odkrycia medycyny dowodzą korzyści płynących z terapii odżywczych i holistycznych, jednak nadal, takie podejście do terapii leczniczych umyka uwadze lekarzy medycyny konwencjonalnej. Autorzy w tej książce podkreślają, że integracyjne i holistyczne leczenie mają coraz więcej zwolenników. Umacniają swoje miejsce w świadomości ludzi oraz w medycznej społeczności, szczególnie dzięki łatwości włączenia wielu elementów do codziennego życia. Dzięki tej książce poznasz różne rodzaje terapii, których skuteczność została potwierdzona – tym bardziej, że dotyczy jednej z najczęstszych przyczyn śmierci we współczesnym świecie.

Integracyjna onkologia

Autorzy używają terminu „integracyjna onkologia”, która uwzględnienia dostępne terapie – konwencjonalne i holistyczne – pomagające w zapobieganiu nowotworom i leczeniu choroby, gdy już uderzy. Każdy z nas jest inny, dlatego każdy przypadek choroby powinien być rozpatrywany indywidualnie. Czasami tradycyjna opieka musi być traktowana priorytetowo. Jednak w niemal każdym przypadku można zastosować jedną lub więcej holistycznych terapii w celu zmniejszenia skutków ubocznych i poprawy szans na przeżycie.

Warto wspierać terapie konwencjonalne innymi metodami

Dzięki tej książce dowiesz się, jakie terapie zastosować w przypadku swoim lub swoich bliskich. Uzyskasz szczegółowe instrukcje i dawki, które możesz udostępnić swojemu lekarzowi, abyś mógł zacząć z nich korzystać natychmiast i wspomóc leczenie. Poznasz odniesienia do wszelkich badań, które zostały dokładnie przytoczone w książce, abyś mógł samodzielnie sprawdzić, czy zaproponowane metody Ci odpowiadają i czy są skuteczne również w Twoim przypadku. Dowiesz się jaką diagnostykę stosować i na czym polegają techniki takie jak: pozytonowa tomografia emisyjna, cytologia, badanie Muga, rezonans magnetyczny, scyntygrafia, mammografia i wiele innych.

Najskuteczniejsze rozwiązania w walce z rakiem

Czytając tę książkę, nie tylko lepiej zrozumiesz, jak działa integracyjna onkologia, ale także lepiej poznasz sam nowotwór. Nie ma tutaj żadnego pojedynczego, cudownego rozwiązania – zamiast tego znajdziesz bogate i zróżnicowane podejście korzystające z najskuteczniejszych dostępnych rozwiązań, mogących zaoferować najlepsze efekty, jakie można sobie wyobrazić. Opisane w książce dziesięciolecia doświadczeń w pracy z chorymi na raka, pomogą Ci poznać cały proces choroby i leczenia, wzmocnić się i wyedukować, a także wnieść całą tę zintegrowaną onkologię do Twojej podróży z chorobą nowotworową. Ta książka oferuje szczegółowy wgląd w najbardziej ekscytujące, najnowocześniejsze, holistyczne i alternatywne terapie przeciwnowotworowe, jakie są obecnie dostępne. Co więcej, zawiera instrukcje opisujące wszelkie metody krok po kroku, oraz wymienia zasoby potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia ich stosowania we własnym życiu.

Jak nie dać się nowotworom?

Istnieje wiele czynników związanych z rozwojem nowotworu i równie wiele sposobów na pokonywanie choroby, umożliwienie organizmowi walki i stawienia jej oporu. Autorzy zachęcają do natychmiastowego podjęcia proaktywnych działań, takich jak dieta antynowotworowa, ćwiczenia i redukcja stresu. Proponują również zapoznanie się z konkretnym rodzajem nowotworu, z którym próbujesz się zmierzyć, aby pomóc Ci opracować spersonalizowany plan działania, oferujący największą szansę na przetrwanie i powrót do zdrowia. Zdiagnozowanie raka może być przerażające, przytłaczające, przygnębiające i wywoływać wiele różnych innych emocji. Dzięki tej publikacji nie pozwolisz im się przytłoczyć.

Najważniejsze suplementy przed i po diagnozie raka

Lekarze skupiają się na najważniejszych elementach onkologii integracyjnej. Korzystając z dostępnego podejścia do historii przypadków, badają różne rodzaje raka i jego przyczyny. Analizują, jak prawidłowe odżywianie może pomóc w zapobieganiu i leczeniu nowotworów, najlepiej zbadane suplementy stosowane w leczeniu raka, nowatorskie terapie (np. jako dożylna wysokodawkowa witamina C i inne badane terapie) oraz naturalne rozwiązania typowych problemów (takich jak skutki uboczne chemioterapii i radioterapii). Dzięki jasnemu i konkretnemu podejściu stworzyli obszerne i dokładne źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy, a także dla specjalistów poszukujących najnowszych rozwiązań promujących integracyjne podejście do terapii nowotworowych.

Świadomie pokonaj rak

Ilość stron: 472

Oprawa: miękka

Data ostatniego wydania: 2019

Nr wydania: I

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl