Odświeżacz z dyfuzorem - POCZUJ SPOKÓJ z olejkami BIO 50 ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Taoasis
Kod produktu: AR-32

Opis

POCZUJ SPOKÓJ - uspokajająca i łagodząca kompozycja zapachowa z lawendą, benzoe i pomarańczą.
Spray – odświeżacz do pomieszczeń w jakości demeter wykonany w 100% z naturalnych, czystych olejków eterycznych i alkoholu BIO w wysokiej jakości szklanej butelce. Baldini Feelruhe to kojący i relaksujący naturalny zapach z lawendą, benzoesem i pomarańczą.
 
Wskazówka dotycząca zastosowania: wystarczy 1-2 rozpylenia, aby przyjemny zapach rozwijał się w pomieszczeniu.
 
BIO/demeter Uwaga: Ponieważ sprzedajemy produkty naturalne, dostępność surowców podlega naturalnym wahaniom. Jeśli w wyniku niekontrolowanych zdarzeń będzie możliwość wyprodukowania ograniczonej ilości olejku w jakości Demeter, a ilość ta zostanie wyprzedana przed następnymi zbiorami, w rzadkich przypadkach dostarczymy produkt o jakości ekologicznej.
 
Informacje o przechowywaniu: Chronić przed bezpośrednim działaniem słońca.
 
Środki ostrożności: Wysoce łatwopalna ciecz i para. Powoduje podrażnienie skóry. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Może powodować reakcje alergiczne skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Jeśli potrzebna jest porada medyczna, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palic. Unikaj uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: umyć dużą ilością mydła i wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń wszystkie istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Zutylizować zawartość / pojemnik do autoryzowanego zakładu utylizacji odpadów lub miejskiego punktu zbiórki. Zawiera Limonene, Linalool i Linalylacetat. 
 
  BIO.Certyfikat
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl