Zdrowa podróż

Pochłaniacz wilgoci Humi Stop

POCHŁANIACZE WILGOCI
24
PLN
Pochłaniacz wilgoci Humi Stop
instore_only
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 24,00 zł
Cena netto: 19,51 zł
szt.

Humi STOP kontroluje i samodzielnie reguluje wilgotność powietrza, jest idealny dla alergików, dla których odpowiednia wilgotność w pomieszczeniu ma duże znaczenie. Zapobiega skraplaniu się powietrza, powstawania pleśni, korozji, korozji plamistej oraz zapachowi stęchlizny.

Humi Stop idealnie sprawdza się w kuchni, pokojach, łazienkach, piwnicach,  w miejscach powstawania nadmiernej wilgoci. Kontroluje i samodzielnie reguluje wilgotność powietrza. Skuteczny przez około 3 miesiące. Zapobiega skraplaniu się powietrza, powstawania pleśni, korozji, korozji plamistej oraz zapachowi stęchlizny. Pochłaniacz zaczyna działać już po kilku dniach. 

Zawartość opakowania: Pojemnik + wkład 

- rodzaj surowca: obudowa: PVC

- wkład(granulat): absorben

Zasady działania: Umieszczony wkład (granulat w woreczku z siatki) w pojemniku z otworami wchłania nadmiar wilgoci i się skrapla, nadmiar powstałego w ten sposób płynu odprowadzany jest przez odpływ do dolnego pojemniczka z podziałką. Pochłaniacz ponownie działa jeśli po całkowitym skropleniu się wkładu wymienimy go na nowy.

Pomocny, gdy pojawi się problem powstawania pleśni, korozji, korozji plamistej oraz zapachu stęchlizny, kontroluje i reguluje wilgotność powietrza, utrzymując ją na poziomie 50-60%

Wkład wystarcza na pomieszczenie do 35m3, czyli około 18m2; granulat umieszczony w woreczku z siatki, całość zapakowana w woreczek foliowy; zapobiega skraplaniu się powietrza; skutecznie eliminuje wilgoć przez około 3 miesiące.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Okazje.info
Pobieranie danych...
Click Shop | Hosting home.pl