Twoje nadprzyrodzone zdolności. Joe Dispenza

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Vital
Kod produktu: KS-234

Opis

Sensacyjne odkrycia eksperta neuronauki – doktora Joe Dispenza

Autor tej książki, doktor Joe Dispenza – lekarz, naukowiec i współczesny mistyk rozwoju duchowego i osobistego – zebrał w jednym tomie zmieniające dotychczasowy paradygmat odkrycia ezoteryki i kwantowości oraz prastare nauki. Przedstawił je w bezpośredni i łatwy do zrozumienia sposób. Dzięki tej publikacji dowiesz się, czym jest neuronauka oraz jak wzmocnić swój mózg i zadbać o relacje. Ponadto, jak pokonać ograniczenia, które narzuca Ci przeszłość – włącznie z wyzwaniami zdrowotnymi. A także stworzyć zupełnie nowe ciało i w pełni wykorzystać siłę umysłu i podświadomości. Te sensacyjne i niezwykle praktyczne informacje są w stanie zmienić Twoje życie!

Dostrojenie do nowej rzeczywistości gwarancją szczęścia

Wszechświatem steruje samoorganizująca się inteligencja, istniejąca w formie energii. To ona utrzymuje porządek we wszystkich układach słonecznych i galaktykach. To również moc o nieograniczonych możliwościach. Możesz się do niej dostroić. Uzyskasz wówczas siłę, dzięki której zadbasz o swoje szczęście, rozwój duchowy i rozwój osobisty. Zbudujesz swoje życie na nowo i skorzystasz z możliwości, jakie daje Ci medytacja, kwantowość oraz kwantowe uzdrawianie. Możesz to zrobić w prosty sposób w oparciu o neuronaukę i myśląc o tworzącym nowe możliwości nieznanym. Im dłużej Twoja podświadomość, mózg i umysł jest w stanie trwać bez koncentrowania się na ciele, rzeczach, ludziach, miejscach i czasie, tym więcej nowych doświadczeń oraz możliwości uda Ci się wygenerować.

Przeprogramowanie ciała na nowy umysł

Autor przedstawia medytacje, techniki oddechowe, dzięki którym możliwe jest przejęcie kontroli nad własnym rozwojem duchowym i osobistym. Pozwoli to wzmocnić Twój umysł i świadomość, a także wpłynąć na relacje z innymi. Zrozumiesz, że emocje stanowią tylko zapis przeszłych doświadczeń. Myślenie o nich wyłącznie zakotwicza Cię w przeszłości, blokując Twój rozwój osobisty i potencjał. Twój umysł i mózg, a także ciało mają jednak możliwość regeneracji i pozwolą Ci przejąć kontrolę nad myślami i uczuciami. W ten sposób rozwiniesz swoją podświadomość, a także inteligencję serca, która pomoże Ci głębiej przeżywać miłość i relacje z innymi.

Medytacja w ruchu

Tradycyjne metody, takie jak medytacja na siedząco i stojąco, pozwoli Ci połączyć je również z technikami medytacji w ruchu. W ten sposób najłatwiej uwolnisz się od nieświadomych ograniczeń umysłu oraz utrzymasz energię i czujność w ciągu dnia. Doktor Joe Dispenza prezentuje nowatorskie metody, dzięki którym poczujesz się pobudzony i wzmocniony. A Twój umysł stanie się bardziej klarowny, mózg wydajny, a Ty będziesz w stanie otworzyć się na nową, jaśniejszą przyszłość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl