Woda zjonizowana. Życie bez chorób. T. Laucevicius

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 17,00 zł 17.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: ZMP
Kod produktu: KS-80

Opis

Woda zjonizowana. Życie bez chorób

Ta książka to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego, kto interesuje się naturalnymi metodami wzmacniania organizmu. Pozycja jest regularnie wznawiana, co wiąże się z większą świadomością ludzi na temat zbawiennych właściwości wody zjonizowanej. Już po lekturze pierwszych stron czytelnik dowiaduje się, dlatego tak ważna jest jakość wody i w jaki sposób wpływa ona na nasze zdrowie. Czym jest woda zjonizowana? Na czym polega proces podziału wody na kwaśną i zasadową? W Wodzie zjonizowanej znajdziemy odpowiedzi nie tylko na te pytania, ale także na wiele innych zagadnień.

Jonizacja wody

Książka stanowi swoiste kompendium wiedzy na temat procesów metabolicznych, zachodzących w organizmie człowieka. Autor prostym językiem wyjaśnia, co tak naprawdę wpływa na utratę zdrowia i dlaczego się starzejemy. Publikacja porusza kwestie dotyczące tak zwanych pozostałości metabolicznych, zakwaszenia organizmu oraz istoty zasadowych buforów krwi. Kolejne rozdziały dotyczą właściwości i struktury wody, a także jej znaczenia w ludzkim organizmie. Książka zawiera informacje, na czym polega jonizacja wody, czym różni się woda żywa od martwej. Autor krok po kroku objaśnia najważniejsze reakcje, które bezpośrednio wpływają na jej jakość.

Jonizator wody

Pozycja jest także obowiązkową lekturą dla osób zainteresowanych działaniem współczesnych jonizatorów. Badacz dokładnie opisuje jak działa jonizator wody, z uwzględnieniem najważniejszych elementów budowy tego urządzenia. Dzięki lekturze można uświadomić sobie, czym tak naprawdę jest proces elektrolizy, co decyduje o zasadowości jody i jakie znaczenie w całym procesie mają dodatnie i ujemne elektrody. Autor wyjaśnia także, czym dokładnie jest potencjał utleniająco-redukcyjny (ORP). Czytelnik może zapoznać się ze schematami ogólnymi jonizatorów wody, co ułatwi wybranie odpowiedniego urządzenia – zgodnie ze wskazówkami doświadczonego badacza.

W publikacji znajdziemy wiele szczegółowych informacji odnośnie zastosowania wody zjonizowanej. Autor wyjaśnia, dlaczego jest ona zalecana pod kątem profilaktyki wybranych chorób. Na pewno dla niejednego czytelnika zaskoczeniem będzie fakt, że w niektórych krajach zjonizowana woda cieszy się akceptacją środowisk medycznych, jako środek niezastąpiony w pokonywaniu wielu dolegliwości.

Książka porusza również kwestie dotyczące samego zakwaszenia organizmu. Z dalszej lektury można dowiedzieć się, jak dokładnie sprawdzić stan zakwaszenia, czym jest pH śliny i moczu i w jaki sposób można wpłynąć na swoje zdrowie dzięki wodzie alkalicznej. Ponadto, autor przytacza przykładowe zastosowania wody kwasowej, która również może być wykorzystywana w wielu medycznych zabiegach.

Telesforas Laucevičius

Autor jest absolwentem kowieńskiego instytutu politechnicznego, gdzie studiował technologię chemiczną. Na przestrzeni lat naukowiec przeprowadził wiele badań związanych ze zdrowym stylem życia, a jego najważniejszym sukcesem są prace dotyczące właściwości jonizowanej wody. To właśnie on stworzył model litewskiego jonizatora wody, który wciąż jest produkowany (Jonizator wody Aquator Silver możesz obejrzeć >>tutaj )

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl