Zdrowa podróż

Lecznicza woda. Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności. dr D. Aschbach

JONIZATORY WODY
21.9
PLN
Lecznicza woda. Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności. dr D. Aschbach
Lecznicz.Woda..jpg
  • promocja
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 21,90 zł 34,30 zł
Cena netto: 20,86 zł
szt.

Wyjątkowo ciekawa książka mówiąca nie tylko o zaletach stosowania wody zasadowej i kwaśnej, ale także o historii jej odkrycia. Autorka powołuje się na wiele prac naukowych i publikacji w prasie medycznej potwierdzających zdrowotne działanie wody na organizm ludzki.

Dr Diana Aschbach jest autorką ponad 50 prac naukowych, serii popularnych książek i 12 patentów. Jej naturalne metody leczenia są cenione i praktykowane w wielu krajach.

Autorka przez 18 lat prowadziła badania wody jonizowanej i udowodniła, że posiada ona szereg właściwości, które sprzyjają zwalczaniu wielu dolegliwości. Woda martwa, o podwyższonym potencjale redoks, stosowana jest głównie w leczeniu i profilaktyce chorób, zabija bakterie, wirusy, florę grzybiczą, działa przeciwzapalnie, antyalergicznie i przeciwobrzękowo. Woda żywa ma właściwości immunostymulujące, przeciwutleniające i przyspiesza gojenie tkanek. Służy do codziennego picia i posiada zasadowe pH.

 

 

 

Produkty powiązane

Jonizator wody AQUATOR SILVER Model 2018 z elektrodą srebrną Jonizator wody AQUATOR SILVER Model 2018 z elektrodą srebrną

Najnowszy model!

Szybka bezpłatna wysyłka !

Wytwarza wodę:
  • zjonizowaną zasadową
  • zjonizowaną kwaśną
  • wodę srebrną
Cena: 1 627,00 zł

Jonizator wody PTV-KL Jonizator wody PTV-KL

Model produkowany tylko do 2016 roku.

Został on zastąpiony przez Jonizator Aquator MINI

 

Cena: 899,00 zł 1 047,00 zł

Jonizator wody Biontech BTM-105D Jonizator wody Biontech BTM-105D

Jonizator wody PRZEPŁYWOWY PODBLATOWY

Główną część urządzenia instaluje się pod blatem kuchennym dzięki temu górna część urządzenia zajmuje bardzo mało miejsca w kuchni. Urządzenie jest bardzo wydajne, posiada 7 płyt jonizujących wykonanych z tytanu pokrytego platyną. Jonizator pozwala na przygotowanie wody od 3,0 do 11,00 PH i ORP od -700 do +800

Cena: 3 899,00 zł 5 900,00 zł

Jonizator wody Biontech BTM-207D Ultimate 7PLUS Jonizator wody Biontech BTM-207D Ultimate 7PLUS

Jonizator wody PRZEPŁYWOWY

Jonizator wody posiada 7 tytanowych elektrod o czystości 99,99% pokrytych platyną. Wbudowane dwa filtry pozwalają na uzyskanie krystalicznie czystej wody. Dodatkowe zastosowanie w filtrach srebra powoduje zwiększenie mocy sterylizacji. Aby zapewnić prawidłowy proces elektrolizy, po każdym zużyciu 10 litrów wody samoczynnie włączany jest proces samoczyszczenia.

Cena: 4 900,00 zł

Jonizator wody KYK Hisha Jonizator wody KYK Hisha

Jonizator wody PRZEPŁYWOWY

Hisha jest jonizatorem wykonanym przy użyciu najnowszych zaawansowanych technologii.  Jonizator posiada 5 tytanowych elektrod pokrytych platyną oraz jeden filtr oczyszczający wodę. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Cena: 2 650,00 zł
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl