ADR TEX Mata XL - 160 x 200 cm

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 348,00 zł 348.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ADR TEX zapewnia bezpieczny sen.

Ekranowanie ADR TEX  umożliwia efektywne rozwiązanie problemu ochrony człowieka w szczególności śpiącego przed działaniem pola elektromagnetycznego w wysokich częstotliwościach, w tym wykorzystywanych przez telefonię komórkową oraz Wi-Fi oraz w pola elektrycznego w niskich częstotliwościach.

Takie ekranowanie rozproszonych pól elektromagnetycznych i elektrycznych  w czasie nocnym jest korzystne dla procesów replikacji DNA i rozmnażania komórek, które mają największą wydajność w ciemnym cyklu rytmu dobowego. Ekranowanie sprzyja również „procesowi naprawy” DNA w czasie odpoczynku nocnego, kiedy promieniowanie ultrafioletowe pochodzące od Słońca nie niszczy DNA i zminimalizowane jest działanie reaktywnych form tlenu.

Tłumienie pola elektromagnetycznego: dla 10 GHz -35 dBm

Stratność dielektryczna po użyciu ekranu ADR TEX

Jej  wartość wskazuje na skuteczne ekranowanie pola elektrycznego dla niskich częstotliwości przez absorbcję. Dzięki tej właściwości  tkanina nie wymaga uziemienia, co byłoby trudne przy jej zastosowaniu pod materacem lub w kołdrze.

Zastosowanie w ochronie snu:

Maty pod materace,

Maty – wierzchnia warstwa w kołdrze,

Warstwa przy produkcji materacy,

Baldachimy nad łóżkiem,

Zasłony, firany.

Dbanie o ADR TEX 

Warunki techniczne: prać w temp. około 30°C, suszyć w niskiej temperaturze, nie farbować, nie wybielać, nie poddawać procesowi czyszczenia chemicznego. Po wypraniu wskazana jest  aktywacja tkaniny płynem ADR Sol w procesie płukania według wskazówek podanych na opakowaniu płynu. Celem aktywacji jest ponownie nadanie tkaninie skuteczności ekranowania pola elektrycznego przy niskich częstotliwościach (50 Hz) przez absorbcję.

Dane techniczne:

Wymiar: 200 x 160 [cm],

Kolor: Ecru-Biały,

Skład: wiskoza oraz specjalne włókna techniczne przetwarzane według Technologii ADR,

Ciężar właściwy: 110 g/m²,

Stabilność wymiarów: +/- 3 %.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl