Dzbanek - jonizator wody 1400 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 389,00 zł 389.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.38156
Producent: Burbuliukas
Kod produktu: JW-22

Opis

DZBANEK FILTRUJACY I-Water 1400 ml -

- FILTRACJA, JONIZACJA, MINERALIZACJA !

Dzbanek filtrujący I-Water 1400 ml to rozwiązanie, dzięki któremu w każdym momencie masz dostęp do czystej wody.

Grecki filozof Thales powiedział, że zasadą wszystkich rzeczy jest woda - wszystko pochodzi z wody. Około 70% ciała ludzkiego składa się z wody. Woda jest kluczowym kluczem w naszym życiu, a jakość wody, którą pijemy, odzwierciedla nasze zdrowie. W dzisiejszych czasach żyjemy jednak w środowisku, które nie może istnieć bez filtrowania wody. Jednym z największych problemów współczesnego społeczeństwa jest brak dostępu do czystej wody pitnej. „I-water = moja inteligentna woda”. I-water został stworzony dla ludzi, którzy chcą skorzystać z zalet wody bogatej w minerały. Celem w I-water jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości.

 

Zawartość filtra I-Water to aż 4 rodzaje kulek mineralnych!

Kule magnezowe - bez magnezu nie moglibyśmy produkować energii, a nasze mięśnie byłyby w stałym stanie skurczu. Odgrywają również rolę w reakcjach generujących i wykorzystujących ATP, podstawową jednostkę energii w komórkach organizmu. Magnez jest kofaktorem w ponad 300 układach enzymatycznych, które regulują różne reakcje biochemiczne w organizmie, w tym funkcje mięśni i nerwów, kontrolę stężenia glukozy we krwi i regulację ciśnienia krwi. Jest również pomocny w obniżaniu poziomu cholesterolu, produktu ubocznego kwaśnych odpadów w organizmie. Niski poziom magnezu w organizmie może również powodować objawy, takie jak depresja.

Turmaliny (krzemiany) to minerały, które zawierają wiele składników metalicznych, takich jak sód, wapń, lit i magnez. Niesie także słaby, ale stały prąd elektryczny, który przepływa przez sam turmalin. Turmalin zmniejsza również wiązkę molekuł wody.

Kamienie mineralne były używane do udoskonalania medycyny orientalnej nie tylko ze względu na ich cechy filtrujące, ale także na cechy przeciwzapalne lub zdolność do leczenia chorób skóry.

Kula węglowa stosowana w I-water ma właściwości absorpcji i naturalnej filtracji. Przemysł spożywczy wykorzystuje filtry węglowe do dezodoryzacji materiałów organicznych i filtracji zanieczyszczeń. System ten zapewnia użytkownikom bezwonną, świeżo smakującą wodę

Zalety picia wody z butelki filtrującej I-Water

Woda jest idealnie czysta pod względem mikrobiologicznym i toksykologicznym:

Dzięki zastosowaniu w filtrze I-Water węgla o wysokich możliwościach absorpcyjnych woda zostaje oczyszczona z większości zanieczyszczeń w postaci zarówno bakterii jak i chemicznych związków takich jak chlor. Dodatkowo efekt oczyszczający wspomagają zarówno turmalin jak i kryształ górski. Warto zaznaczyć również, że mikroorganizmy patogenne takie jak bakterie dużo lepiej namnażają się w wodzie o odczynie kwasowym, a zasadowy działa na nie odwrotnie, czyli zabójczo. Tak więc finalnie woda pozbawiona zostaje nawet do 99,9% bakterii. Na czystość spożywanej przez nas wody wpływa również naczynie, w którym jest przechowywana. Dlatego butelki I-Water w całości wykonane są z bezpiecznego tworzywa wolnego od szkodliwego BPA, czyli z tritanu. Zupełnie inaczej, niż ma to wielokrotnie miejsce przy zakupie wód sklepowych opakowanych w szkodliwy dla zdrowia rodzaj plastiku PET.

- Woda jest odpowiednio zmineralizowana:

Woda którą spożywamy na co dzień, nie powinna mieć zbyt mało minerałów, ani nie powinna być też zbyt bogata w składniki mineralne, gdyż w dłuższej perspektywie czasu może prowadzić to do problemów zdrowotnych. Ważne natomiast, aby spożywana przez nas na co dzień woda była bogata w pierwiastki ogólnie niedoborowe w naszej diecie, takie jak magnez, co zapewniają kulki magnezowe zawarte w filtrze I-Water. Dzięki obecności pozostałych minerałów, czyli kryształowi górskiemu i turmalinowi, woda nasyca się innymi naturalnie występującymi w wodzie mineralnej pierwiastkami takimi jak m.in. sód, wapń, lit, cynk, magnez, żelazo czy mangan.

Woda ma korzystne pH zasadowe:

Wszystkie płyny naszego organizmu są zasadowe (czyli posiadają pH powyżej 7), a dodatkowo nasza dieta dostarcza zbyt wielu składników kwasowych, przez co dochodzi do zakwaszenia organizmu, czego konsekwencją mogą być problemy zdrowotne.  To dlatego warto nawadniać się dobrej jakości wodą, a najlepiej, jeśli jest to woda zasadowa (alkaliczna). Standardowo, woda pitna ma wartość pH między 7 a 7,2 pH. Ta, którą wypełni się butelkę I-Water 600, zacznie zmieniać pH na 8,5 już po około 1 minucie – tak wpływa na nią jonizujący turmalin.

Woda I-Water ma właściwości antyutleniające:

Nie każda woda jest zdrowa. Zanieczyszczona czy z niewłaściwą zawartością minerałów może dostarczać szkodliwe wolne rodniki, które utleniają tkanki, przyśpieszają starzenie i degenerację komórek. Idealna jest jonizacja wody, co w efekcie pozwala dostarczać składniki antyutleniające, a więc o ujemnych wartościach wskaźnika ORP, który jest miernikiem potencjału oksydacyjno-redukcyjnego. Zjonizowana woda alkaliczna otrzymana w procesie filtracji I-Water ma ujemne ORP, więc podczas jej picia dostarczamy organizmowi dodatkowej ilości wolnych elektronów, które neutralizują wolne rodniki. Podczas gdy początkowy ORP wlanej wody wynosić będzie od + 300 mV do + 500 mV, poziom ORP w butelce I-Water wyniesie od -100 mV do -600 mV po około 10 minutach. Takie właściwości jonizator wody pozwala uzyskać na około 24-36 godzin (jeśli np. przelejemy wodę do innego naczynia). Po tym czasie należy przygotować świeżą wodę w butelce z filtrem I-Water 600.

 

Filozofią I-water jest dostarczanie konsumentom unikalnych wzorów przy jednoczesnym zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, starannego planowania i rozwoju. W rezultacie wybraliśmy Tritan jako główny materiał do budowy. Ze względu na wysoką trwałość i właściwości odporne na ciepło Tritan doskonale nadaje się do butów sportowych. I-water używa Tritan Eastman, globalnej firmy specjalistycznej, do produkcji tych butelek. Tritan jest również chwalony za to, że jest wolny od BPA, co czyni go również produktem przyjaznym dla środowiska. Butelki I-water są produkowane w Korei, gdzie gwarantowana jest najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Konstrukcja butelki zapewnia łatwość transportu i ergonomię dzięki łatwemu chwytaniu. Dzięki pokrywce przytrzymującej przycisk można ją otwierać i zamykać jedną ręką. 

Dno silikonowe I-water zapobiega poślizgowi.

Projekt i funkcjonalność I-water są połączone, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników na całym świecie.

 

Co to jest filtr mineralny?

Niektóre z najważniejszych składników odżywczych, których potrzebuje nasz organizm, to minerały; jednak niedobór minerałów jest bardzo powszechny. Filtr mineralny w I-water dezoksyduje kran i filtruje wodę do wody alkalicznej. Odgrywa kluczową rolę w tworzeniu wody bogatej w minerały, bezpiecznej i zdrowej. Picie wody alkalicznej jest skutecznym sposobem na uzyskanie przez organizm niezbędnych minerałów.

Czym jest funkcja filtra mineralnego? Jak zachodzi jonizacja wody?

Kiedy woda jest alkalizowana przez kulkę mineralną, podnosi poziom ph wody, czyniąc ją mniej kwaśną. Butelka I-Water nie tylko mineralizuje wodę, ale również ją jonizuje. Ponieważ nasz żołądek jest kwaśny, zmniejszy to niektóre problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak refluks kwasowy. Ponadto wielu z nas ma wyższe niż normalnie poziomy kwasu w naszych ciałach, co może uczynić nas bardziej podatnymi na choroby. Picie wody alkalicznej (zjonizowanej) obniża poziom zakwaszenia w naszym organizmie. Ponieważ woda jest wchłaniana w całym ciele, zwiększone poziomy zasadowe zmniejszają nasz poziom kwasu. Butelka I-Water podnosi ph wody do poziomu zalecanego 8,5ph lub nawet do poziomu leczniczego 9,8ph. ORP w zależności od czasu jonizacji kształtuje się w zakresie ok. -100 do -600.

Jak popranie używać dzbanek I-Water, by zachować optymalne właściwości wody?

1. Jonizacja wody zasadowej nastąpi wtedy, gdy wlejemy do dzbanka wodę z kranu i odstawimy na około 10 minut. Po tym czasie można ją pić.

2. Aby móc korzystać z dzbanka należy go dokładnie umyć, a wodę z pierwszej filtracji wylać.

3. Dzbanek filtrujący wodę zachowuje jej właściwości przez 24 godziny. Po tym czasie należy wymienić wodę na świeżą.

4. Filtr w dzbanku powinien być czyszczony raz w tygodniu wodą z octem.

5. Wydajność filtra to średnio 1 rok.

6. Woda jonizowana dzbankiem jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników, natomiast warto skonsultować jej spożywanie z lekarzem w kilku przypadkach. O konsultację powinny zwrócić się osoby, które na stałe przyjmują leki, cierpią na chorobę nerek. Woda zjonizowana wykazuje szereg dobroczynnych właściwości, ale jej picie należy przerwać, jeśli tylko zauważy się jakiekolwiek niepokojące objawy.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl