Tester żywności wody - Ekotester Soeks Ecovisor F4

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 479,00 zł 1479.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.31015
Producent: -
Kod produktu: MI

Opis

 

Tester Soeks Ecovisor F4 - CO POTRAFI?

  • przeprowadzi analizę żywności - wykryje szkodliwe substancje w owocach, warzywach, mięsie, rybach
  • sprawdzi promieniowanie jonizujące
  • przetestuje promieniowanie elektromagnetyczne
  • sprawdzi ilość substancji rozpuszczonych w wodzie

Unikalna dokładność dzięki 10 lat doświadczeń i milionom sprzedanych na całym świecie wcześniejszych wersji ekotesterów SOEKS.

Technologia pomiaru i konstrukcji sondy jest chroniona patentami.

Jest to prawdziwe domowe laboratorium o wysokiej dokładności.

 

Tester żywności

Tester żywności

Soeks Ecovisor F4 to przede wszystkim tester żywności - sprawdzi właściwości zdrowotne surowych, nieprzetworzonych warzyw, owoców, ryb i mięsa. Dzięki dodatkowej funkcji dedykowanej rodzicom pozwoli na zapewnienie najwyższej jakości jedzenia dla dzieci. Dzięki testowaniu produktów i możliwości wyboru tych najlepszych będzie niezastąpiony w dbaniu o zdrowie całej rodziny. Pomiary wykonane urządzeniem na mięsie pozwalają określić czy było one nastrzykiwane substancjami konserwującymi. Korzystając z testera można określić jak dużo środków chemicznych znajduje się w naszych owocach, warzywach, mięsie czy rybach. Jeżeli ich poziom znacznie przekracza normę nie należy spożywać danego produktu. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, alergików, kobiet w ciąży i osób z chorobami układu pokarmowego.

Tester żywności

 

Sonda pomiarowa w SOEKS

Unikalna sonda pobiera znacznie więcej informacji niż w innych tego typu urządzeniach. Posiada czujnik temperatury produktu oraz 5 elektrod co pozwala na dotychczas nieosiągalną precyzję pomiaru w każdej temperaturze (inne urządzenia wymagają temperatury pokojowej). W przeciwieństwie do konkurencyjnych urządzeń tester żywności Ecovisor F4 gwarantuje wysoką powtarzalność pomiarów!

 

Tester promieniowania

Pomiar promieniowania

Ecovisor F4 sprawdzi promieniowanie jonizujące, które może uszkadzać komórki i prowadzić do chorób nowotworowych czy zaburzeń rozwoju płodu u matek.

Ekotester przetestuje pod tym względem nie tylko żywność, ale całe nasze otoczenie:

- powietrze,

- ubrania - np farbowane czerwienią uranową

- meble,

- przedmioty codziennego użytku, np naczynia, wazy farbowane zielenią uranową

- czy materiały budowlane np blaty granitowe mogą zawierać domieszki rudy uranowej

Urządzenie posiada wbudowany miernik Geigera-Müllera SBM-20-01 wykorzystywany m.in. w zastosowaniach wojskowych.

 

Ekotester - analiza żywności

Ecovisor F4 przeprowadza analizę żywności (jej właściwości istotnych dla zdrowia) na podstawie zawartości azotanów w świeżych nieprzetworzonych owocach, warzywach, mięsie i rybach. Analiza zawartości azotanów opiera się na przewodnictwie przemiennego prądu wysokiej częstotliwości w mierzonym produkcie. Urządzenie jest w stanie zareagować również na inne substancje które znalazły się w badanym produkcie, a ich stężenie i obecność nie odpowiada temu co powinno być przy
standardowej uprawie i hodowli.

Tester żywności wody

Tester wody

Dzięki testerowi sprawdzimy ilość substancji rozpuszczonych w wodzie (zanieczyszczeń) dzięki czemu można określić czy woda w naszym kranie może spowodować odkładanie się kamienia w organizmie. Jeśli posiadamy filtr wody będziemy mogli sprawdzić na ile skutecznie działa.

Tester żywności elektrody

 

Tester pola elektromagnetycznego

Urządzenie przetestuje promieniowanie elektromagnetyczne które nas otacza i na które narażony jest praktycznie każdy z nas. Jest to jedyny ekotester na rynku dający taką możliwość. Wpływ promieniowania magnetycznego na nasze zdrowie i samopoczucie jest ogromny. Dzięki możliwości jego mierzenia będziemy mogli zadbać miejsca w których przebywamy. Czasem przesunięcie łóżeczka dziecięcego lub sofy o kilkanaście cm może zmniejszyć dawki pochłoniętego przez nas promieniowania kilkukrotnie.

 

Jak trwałe jest urządzenie?

Ecovisor F4 posiada ładowarkę i zasilany jest poprzez zwykłe akumulatorki (AAA). Wymiana baterii po kilku latach ogranicza się do symbolicznej kwoty w dowolnym sklepie elektronicznym. Urządzenie samo kalibruje się przed wykonaniem pomiaru dlatego nie wymaga żadnych przeglądów serwisowych. Urządzenie w całości zostało wykonane w Europie z zachowaniem najwyższych standardów jakości! 

Urządzenie posiada menu w języku polskim i polską instrukcję. 

W skład zestawu wchodzi:

  • ekotester Ecovisor F4
  • ładowarka USB
  • przewód USB
  • polska instrukcja
  • etui na tester

SOEKS F4 - Certyfikaty i gwarancja

Tester Ecovisor F4 zakupione w naszym sklepie są objęte 24 miesięczną gwarancją polskiego importera.

Posiada certyfikaty CE, EAC, ROSTEST, ISO:9001:2008.

Skuteczność testera została potwierdzona w akredytowanym laboratorium w Polsce.

 

Ze względu na pojawiające się na rynku podróbki na opakowaniach urządzeń Soeks Ecovisor wysłanych od dnia 15.12.2020 znajdują się hologramy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl